Hakkımda

Yeni Nesil Eğitim

DEVRİM KASİMİ AKADEMİ online/uzaktan, yüzyüze ve kurumsal eğitim alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış SERTİFİKA programları sunmaktadır.

Uzman eğitmenlerimiz ile oluşturduğumuz zengin ders içeriğine Uluslararası Akreditasyona sahip sertifikalı kurs programlarımız, sizleri hedeflerinize bir adım daha yaklaştırmak üzere hazırlanmış olup daima yeni bilgiler ile güncellenmektedir.

SERTİFİKASYON
SERTİFİKASYON1

DEVRİM KASİMİ AKADEMİ olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında Eğitim Kalitesi; ULUSLARARASI AKREDİTASYON FORMU IAF (International Accreditation Forum) akreditasyonuna sahip IAS ACCREDITED  (International Accreditation Service) tarafından ’’uzmanlık alanlarına yönelik sertifikalı eğitim ve mesleki kurs programları, sempozyum, konferans, seminer düzenleme hizmetleri’’ kapsamı ile tescillenmiş olup (ISO 9001:2015) aynı zamanda ’’cardcert Management Systems’’ standarda ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı cardcert uluslararası akreditasyon tarafından belgelendirilmiştir.

ONLİNE EĞİTİM
ONLİNE EĞİTİM1

Dünyanın hızlı bir şekilde dijitalleştiği günümüzde zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu farkındayız. Sizler için hazırladığımız online eğitimlerle istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden eğitimlerimize katılabileceksiniz. Online sınavımızı tamamladığınızda ULUSLARARASI AKREDİTASYON FORMU IAF (International Accreditation Forum) akreditasyonuna sahip sertifikanız, CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartınız adresinize tarafımızca gönderilecektir. ,

ONLİNE CANLI DERSLER
ONLİNE CANLI DERSLER1

Online Canlı derslerimiz bire bir eğitimden farksızdır. İstediğiniz her yerden size verdiğimiz giriş ekranı aracılığıyla canlı derslerimize katılabilir, eğitmenlerimize sorularınızı sorabilirsiniz. Canlı Online derslerimizin sonunda yapacağımız sınavı tamamladığınızda ULUSLARARASI AKREDİTASYON FORMU IAF (International Accreditation Forum) akreditasyonuna sahip sertifikanız, CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartınız adresinize tarafımızca gönderilecektir.

YÜZYÜZE EĞİTİM
Male speaker giving presentation in hall at university workshop. Audience or conference hall

Eğitim sadece anlatımdan ibaret değildir. Uygulamalı programlarımızda eğitmenin sınıfla belirlediği gün ve saatte pratik yapmak için bir araya gelerek bilgilerin daha da iyi öğrenilmesini amaçlıyoruz.

KURUMSAL EĞİTİM ORGANİZASYONLARI
KURUMSAL EĞİTİM ORGANİZASYONLARI1

Kurumların ihtiyaçlarını analiz ederek gerçekleştirdiğimiz Kurumsal Kurs Programlarımız, alanında uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Şirketinizin yapılanmasına, marka konumlandırmanıza, sektörünüze uygun kurs programlarımızla şirketinizin daha da verimli olacağını garanti ediyoruz.

BİREYSEL DANIŞMANLIK
BİREYSEL DANIŞMANLIK

Kariyerinizde istediğiniz noktaya ulaşamıyorsanız, kilo vermek istiyor veremiyorsanız, aile içi iletişiminizde sorunlarınız varsa, hedeflerinize ulaşamıyorsanız, kendinizi güzel hissetmiyorsanız, korkularınız varsa ya da sadece isminizin enerjisini merak ediyorsanız konusunda uzman danışmanlarımızdan seans talebinde bulunabilir ve hayatınızı aydınlatabilirsiniz.

HALEN BİR DEVRİM KASİMİ AKADEMİ HESABINIZ YOK MU?

Hayatın tadına varmak için hemen şimdi bir sertfika programına katılın, birbirinden özel fırsatları kaçırmayın!