Blog

Theta Healing Nedir?

Theta Healing Advanced DNA
Genel

Theta Healing Nedir?

Theta Healing Nedir, nasıl işler merak ediyorsanız, cevabı yazımızda 😉

Theta Healing 1995 yılında Vianna Stibal tarafından kişisel sağlık yolculuğunda yaratılan, zihinsel ve spiritüel odaklanmayı oluşturarak, fiziksel, zihinsel ve ruhsal iyileşme sağlayan bir meditasyon tekniğidir.

 

Theta Healing meditasyon tekniğinin özünü “içeride ne varsa dışarıda da o vardır” bakış açısı oluşturur. Theta Healing zihniniz, bedeniniz ve ruhunuzdaki sınırlayıcı inançlarınızı dönüştürmenizi, yaşamı olumlu düşüncelerle netleştirmek için eğitmenizi sağlayan odaklanmış bir duadır. ThetaHealing tekniği, tüm Olanların Yaratıcısına yaklaşırken, zihin, beden ve ruhun iyileştirilmesi amacıyla manevi bir felsefeyi kullanan bir meditasyon tekniğidir. Yaratan’a odaklanmış bir duadır ve zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu sınırlayıcı inançları ve yaşamı olumlu düşüncelerle netleştirmek ve yaptığımız her şeyde erdemler geliştirmek için eğitmenizi sağlar. Meditasyon ve dua ile ThetaHealing Tekniği olumlu bir yaşam tarzı yaratır.

 

Theta Healing tekniği isminden de anlaşıldığı gibi “Theta” beyin dalgalarını kullanır. Bir çok şifa tekniğinde kullanılan “Theta” frekansına ulaşmak Theta Healing tekniği ile çok daha kolaydır. Theta Healing’i diğer şifa yöntemlerinden ayıran en temel özellik açık zihin durumu ile “theta” frekansına ulaşabiliyor olmasıdır.

Theta beyin frekansını uykuyla uyanıklık arasında, hem rüyayı, hem de bulunduğunuz alanı algılayabildiğiniz an olarak tanımlayabiliriz. Kadim metinlerde de belirtildiği gibi bu anlar en kıymetli zaman dilimidir.

 

NASIL YAPILIR? İŞLER

Hayatımız biz farkında olalım veya olmayalım bir süper hafıza tarafından yönetilir. Bu süper hafızaya, bilinç-bilinçaltı-bilinçüstü her ne derseniz deyin fark etmez. Önemli olan aslında bizim sadece sonuçları yaşamamızdır. Özetleyecek olursak; düşünceleriniz nasıl hissettiğinizi, nasıl hissettiğinizde nasıl yaşadığınızı belirler.  Düşünceleriniz, hayatınızın farklı aşamalarında oluşan inanç sistemleri tarafından yönlendirilir. Böylece tüm yaşam deneyimleriniz, yaşadığınız yerler, etkileşimde bulunduğunuz insanlar ve yeni yeni inanç sistemleri oluşturmaya başlarlar.

Her ne kadar bu yaşamdan kaynaklanan etkiler inançları şekillendirmede önemli bir rol oynasa da, atalardan kalma hafıza ve geçmiş yaşamlardan da etkilenebilirler. Bu etkiler hücre hafızası ve kolektif bilinç yoluyla aktarılır. Bilinçli zihninizde bildiğiniz şey, toplam kapasitesinin sadece% 10 ila% 20’sidir. Ancak düşünceleriniz ve eylemleriniz genellikle bilinçaltı zihninizden yani süper hafızadan gelen dürtülerle belirlenir.

Hayatınızda neyin yanlış olduğunu bilmek, ancak nedenini görememek ve tekrar tekrar aynı döngüyü yaşamanızın sebebidir bu durum.

Theta Healing bilinçaltı zihne erişmek, hayatınızdaki kalıpları yönlendiren nedenleri bilmek ve size hizmet etmeyen inanç sistemlerini ve düşünce kalıplarını değiştirmek için araçlar ve teknikler sunar.

Bir Theta Healer, size hizmet etmeyen ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek inançlara açık ve net bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir. İlişkileriniz, yaşam amacınız, yaşam tarzınız ve sağlığınız, istediğiniz gibi dönüşebilir.

Bu şekilde, içe doğru bir yolculukla, ilerlemenizi engelleyen bilinçaltınızın geri tutan katmanlarını temizleyerek, dönüşümü başlatabilirsiniz… Unutmayın siz izin vermeden dönüşüm başlamaz 😊

ThetaHealing tekniği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz en yakın Theta Healing Basic DNA seminerimize katılabilirsiniz

 

Sonsuz sevgimle…

Devrim Kasimi

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir