ThetaHealing® Basic DNA

ThetaHealing® Basic DNA

ThetaHealing® Basic DNA

ThetaHealing® tekniği nedir?

Theta Healing 1995 yılında Vianna Stibal tarafından kişisel sağlık yolculuğunda yaratılan, zihinsel ve spiritüel odaklanmayı oluşturarak, fiziksel, zihinsel ve ruhsal iyileşme sağlayan bir meditasyon tekniğidir.

Theta Healing Basic DNA Seminerine Neden Katılmalısınız?

Theta Healing Tekniği ile tanışacağınız giriş niteliğindeki Basic DNA Semineri, 3 gün süren yoğun ve eğlenceli bir eğitimdir. Bilinçli olarak teta frekansında kalmayı, inanç kalıplarınızı bulmayı, değiştirmeyi ve kendinizi daha yakından tanımanızı sağlayacak olan bu seminer sonrasında uygulayıcı olarak siz de başka hayatlara dokunabilirsiniz. Seminer sonrasında dahil olacağınız kapalı Facebook Çalışma Grubumuzda aklınıza takılan konularda sorular sorabilecek, pratiğinizi artırabileceksiniz.

Theta Healing Basic DNA Seminerine kimler katılabilir?

  • Theta Healing Basic DNA Seminerine katılım için herhangi bir ön koşul yoktur.

Eğitim Sırasında Verilen Materyaller:

ThetaHealing®  Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş isimli basic seviyenin tüm inceliklerinin ve daha fazlasının anlatıldığı Vianna Stibal’in kitabı.

ThetaHealing® eğitiminin resmi uygulama manueli

 

ÖNEMLİ NOT; Dersi satın aldıktan sonra mutlaka bilgi@devrimkasimi.com adresine mesaj atınız. Eğitim yüzyüze yapıldığı için size yer ve tarih bilgisi verilecektir.

Admin bar avatar
Theta Healing® Eğitmeni ✨ Rüya Yolculuğu Eğitmeni ✨ Regresyon / Progresyon✨ NLP Trainer ✨ Dönüşüm sen kabul ettiğinde başlar ?

Değerlendirme

Ortalama Puan

0
(0 değerlendirme)

Derecelendirme Ayrıntıları

0
0
0
0
0
Fiyat 3.200 ₺
Eğitmen Devrim Kasimi
Süre 3 gün
Böüm / Modül Sayısı 15
Katılımcı Sayısı 0 öğrenci
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping