Rüya Yolculuğu 1. Modül-Temel Seviye

Rüya Yolculuğu 1. Modül-Temel Seviye

Rüya Yolculuğu 1. Modül-Temel Seviye

Rüya Yolculuğu Nedir?

Rüya Yolculuğu 1.Modül Sertifika Programımızda hep birlikte rüyaların gizemli dünyasına doğru bir yolculuğa çıkıyor olacağız. Rüya Yolculuğu 1. Modül rüyalarla ilgili temel bilgilerin edinildiği, rüyalarınızın sembol dilini çözümlemeye başladığınız bir üst modüle hazırlık niteliğinde bir programdır.

RÜYA YOLCULUĞU 1. MODÜL  Sertifika Programına Neden Katılmalısınız?

Rüyalar kişisel gelişimde hep es geçilmiş bir alan olsa da, rüyaların ve uykunun dinamiğini bilmek bilinçaltınızın size yansıttıklarını anlamak için önemli bir yoldur. Hayatımızın üçte birini çokta önemsemediğimiz uykuda geçirdiğimize göre herkesin rüyalarla ilgili bilmesi gereken bir şeyler var demektir.

RÜYA YOLCULUĞU 1. MODÜL EĞİTİMİNE KİMLER KATILABİLİR?

  • Rüyalarının dilini çözümlemek isteyenler,
  • Lucid (Berrak) Rüya alanına giriş yapmak isteyenler,
  • Rüyadan gelen mesajları anlayıp, günlük yaşantısında uygulamak isteyenler,
  • Uykuda neler olup bittiğini öğrenmek isteyenler,
  • Koçluk seansı veren kişisel gelişim uzmanları,

SERTİFİKASYON

  • Sertifika Programımızın sonunda yapacağımız sınavı tamamladığınızda ULUSLARARASI AKREDİTASYON FORMU IAF (International Accreditation Forum) akreditasyonuna sahip sertifikanız, CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartınız adresinize tarafımızca gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT;

  • Sertifika eğitimlerimize katılım için, temel ruhsal ve bedensel sağlığın yerinde olması koşulu vardır. Eğitim, katılımcıların herhangi bir psikolojik rahatsızlığının olmadığını kabul eder. Rüya Yolculuğu sertifika programları tıbbi yada psikolojik terapi yerine geçmez. Psikolojik veya Fizyolojik rahatsızlıklarınız için lütfen önce hekiminize başvurunuz.
Admin bar avatar
Theta Healing® Eğitmeni ✨ Rüya Yolculuğu Eğitmeni ✨ Regresyon / Progresyon✨ NLP Trainer ✨ Dönüşüm sen kabul ettiğinde başlar💜

Değerlendirme

Ortalama Puan

0
(0 değerlendirme)

Derecelendirme Ayrıntıları

0
0
0
0
0
Fiyat 880 ₺
Eğitmen Devrim Kasimi
Süre 8 saat
Katılımcı Sayısı 13 öğrenci
Dil Türkçe
Son Katılım Tarihi 07 Kasım 2020
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping