NLP Yaşam ve Dönüşüm Koçluğu Sertifika Programı

NLP Yaşam ve Dönüşüm Koçluğu Sertifika Programı

NLP Yaşam ve Dönüşüm Koçluğu Sertifika Programı

NLP Yaşam ve Dönüşüm Koçluğu Sertifika Programı NLP Teknikleriyle koçluk becerilerini kazanmak üzere titizlikle hazırlanmış bir programdır.  Koçluğun temel amacı, danışanlarınıza duygu, düşünce ve davranışlarını fark ettirebilmek, bunlar üzerinde bilinçli bir farkındalıkla değişimler yapabilmesine yardımcı olmaktır.  NLP Yaşam ve Dönüşüm Koçluğu bu değişimleri yapabilmek için etkili ve bilişsel teknikleri size sunmaktadır.

NLP Yaşam ve Dönüşüm Koçluğu Sertifika Programına Neden Katılmalısınız?

Yaşam içinde savrulduğunuzu hissediyorsanız, hedeflerinize ulaşmak için çabalarınız sonuçsuz kalıyorsa, kendinizi tanımak istiyorsanız, Bireysel veya kurumsal koçluk vermek istiyorsanız bu programa katılabilirsiniz. Hangi metodolojiyle olursa olsun danışanlarınız varsa ve onların yaşam yolculuklarına eşlik ediyorsanız, onların gelişimlerini daha etkin takip etmek için koçluk kavramını içselleştirmelisiniz. Koçluk kavramını içselleştirmek ve danışanlarınızın gelişimine katkı sunmak  için bu programa katılmalısınız.

Bu kursta şunları öğrenme fırsatınız olacak:

 • İnsanlar yaşam koçluğundan nasıl ve neden yararlanır ve yaşam koçluğu süreci gerçekte neyi içerir.
 • Temel değerlerin anlamı ve sınırlayıcı inançların yaşamlarımız üzerindeki etkisi ve yaşam koçluğunun düşüncemizi değiştirmeye nasıl yardımcı olabileceği hakkında iç görüler.
 • İlgi ve eğiliminize ve güçlendirici bir yaşam koçunun önemli niteliklerine bağlı olarak farklı yaşam koçluğu türlerinde uzmanlaşmayı nasıl seçebilirsiniz.
 • Harika bir yaşam koçu olmanıza yardımcı olan önemli iletişim ve aktif dinleme becerileri.
 • Yaşam koçluğunun temelleri ve temel inanç sistemlerinin düşünme ve karar verme süreçlerimizi nasıl yönlendirdiği.
 • Yaşam koçluğu sürecinin düzenleyici standartlar ve temel etik kurallarının açıklamasıyla nasıl düzenlendiği.
 • Ek olarak, güçlü sorgulama becerileri hakkında bilgi edineceksiniz.
 • Danışanlarınızla güven ve ilişki kurmak için güçlü sorgulama becerileri nasıl kullanılır?
 • Müşterilerinizin düşüncelerini nasıl yeniden yönlendirirsiniz ve değere dayalı hedeflere ulaşmak için eylem planları oluşturmalarına nasıl yardımcı olacağınızı öğrenirsiniz.
 • İlk müşterilerinizi nasıl çekersiniz ve yaşam koçluğu işiniz için hedef ve potansiyel müşterilerinizi nasıl profilleyebilirsiniz.
 • Müşteri ağınızı nasıl güçlendirirsiniz ve potansiyel müşterilere ulaşmak için e-posta pazarlamasını nasıl kullanabilirsiniz? Ek olarak, ücretlerinizi ve ödeme oranlarınızı nasıl belirleyeceğinizi öğreneceksiniz.

Yaşam Koçluğu Sertifika Programımıza katıldıktan sonra, aşağıdaki avantajlara sahip olacaksınız.

 • İnsanların mevcut yaşamlarını analiz etmelerine ve neden motivasyonlarını kaybettiklerini veya takılıp kaldıklarını anlamalarına yardımcı olacak bir konumda olacaksınız.
 • Alakalı ve anlayışlı sorular sorarak, düşüncelerine yön verebilir ve onları kendi ihtiyaçlarını ve arzularını keşfetmeye ve kendi kendine incelemeye teşvik edebilirsiniz.
 • Desteğiniz ve rehberliğiniz, insanların daha mutlu, daha zengin ve daha anlamlı hayatlar yaşamalarına yardımcı olabilir
 • İnsanların hedeflerine sahip olmalarına yardımcı olurken, sizinle çalışmak isteyen danışanların ilgisinin artması muhtemeldir.
 • Empatik desteğiniz, insanları kendi başlarına yapabileceklerinden daha hızlı başarıya ve mutluluğa ulaşmaya teşvik edecektir.

 

SERTİFİKASYON

Sertifika Programımızın sonunda yapacağımız sınavı tamamladığınızda ULUSLARARASI AKREDİTASYON FORMU IAF (International Accreditation Forum) akreditasyonuna sahip sertifikanız, CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartınız adresinize tarafımızca gönderilecektir. Ve bu sertifikayla birlikte NLP Yaşam ve Dönüşüm Koçu olacaksınız.

 

NLP Yaşam ve Dönüşüm Koçluğu sertifika programına KİMLER KATILABİLİR?

NLP Yaşam ve Dönüşüm Koçluğu sertifika programına;  NLP koçluğunu bir meslek olarak yaşamak isteyenler, NLP koçluk seanslarında profesyonelleşmek isteyenler, danışanlarına bütünsel çözüm sunmayı amaçlayanlar, kişisel gelişimde başarıyı hedefleyenler, kendi yaşamına engel olan sınırlayıcı inançlardan kurtulmak isteyenler, iletişimde ustalaşmak isteyenler, kendini bütünsel olarak keşfetmek ve yaşam dengesini sağlamak isteyenler katılabilir.

Admin bar avatar
Theta Healing® Eğitmeni ✨ Rüya Yolculuğu Eğitmeni ✨ Regresyon / Progresyon✨ NLP Trainer ✨ Dönüşüm sen kabul ettiğinde başlar ?

Değerlendirme

Ortalama Puan

0
(0 değerlendirme)

Derecelendirme Ayrıntıları

0
0
0
0
0
Fiyat 8.500 ₺
Eğitmen Devrim Kasimi
Süre 110 saat
Böüm / Modül Sayısı 38
Katılımcı Sayısı 0 öğrenci
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping