NLP Master Practioner Sertifika Programı

NLP Master Practioner Sertifika Programı

NLP Master Practioner Sertifika Programı

NLP (Neuro Linguistic Program); Beyin Sinir Dili Programlaması anlamına gelir. NLP inanç kalıplarımız sayesinde artık otomatik hale gelmiş olan, dil, davranış ve duyguların değişimini destekleyen,  1970’li yılların başında dilbilimci John Grinder ile matematikçi, bilgisayarcı ve Gestalt terapisti Richard Bandler’in belirli becerilere sahip insanlar ile bu becerilerde mükemmele ulaşmış insanlar arasındaki farklılıkları ortaya koyma çalışmaları ile Kaliforniya’da doğan bir metodolojidir.

NLP Master Practioner Sertifika Programına Neden Katılmalısınız?

NLP Master Practioner Sertifika Programı 5 aşamadan oluşan profesyonel NLP eğitiminin üçüncü basamağıdır.  NLP Training Sertifika Programına katılmak için ön koşudur.

NLP Master Practioner Sertifika Programımızla;  NLP Practioner programımızda öğrendiğiniz tüm bilgilerin pekiştirilmesi ve NLP çantanıza yepyeni bilgiler katarak yolculuğunuzu daha da zenginleştirmeniz amaçlanır.

SERTİFİKASYON

Sertifika Programımızın sonunda yapacağımız sınavı tamamladığınızda ULUSLARARASI AKREDİTASYON FORMU IAF (International Accreditation Forum) akreditasyonuna sahip sertifikanız, CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartınız adresinize tarafımızca gönderilecektir. Ve bu sertifikayla birlikte danışanlarınıza ya da yakın çevrenize NLP tekniklerini uygulayabileceksiniz. NLP Master Practioner eğitimi sonunda ayrıca belirlediğiniz her hangi bir konu üzerinde bitirme tezi hazırlamanız gerekmektedir.

NLP MASTER PRACTİONER sertifika programına KİMLER KATILABİLİR?

  • NLP Practioner Sertifika Programını bitirmiş ve sertifika almaya hak kazanmış herkes katılabilir.
Admin bar avatar
Theta Healing® Eğitmeni ✨ Rüya Yolculuğu Eğitmeni ✨ Regresyon / Progresyon✨ NLP Trainer ✨ Dönüşüm sen kabul ettiğinde başlar💜

Değerlendirme

Ortalama Puan

0
(0 değerlendirme)

Derecelendirme Ayrıntıları

0
0
0
0
0
Fiyat 4.500 ₺
Eğitmen Devrim Kasimi
Süre 80 saat
Böüm / Modül Sayısı 62
Katılımcı Sayısı 15 öğrenci
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping