NLP Diploma Sertifika Programı

NLP Diploma Sertifika Programı

NLP Diploma Sertifika Programı

NLP (Neuro Linguistic Program); Beyin Sinir Dili Programlaması anlamına gelir. NLP inanç kalıplarımız sayesinde artık otomatik hale gelmiş olan, dil, davranış ve duyguların değişimini destekleyen,  1970’li yılların başında dilbilimci John Grinder ile matematikçi, bilgisayarcı ve Gestalt terapisti Richard Bandler’in belirli becerilere sahip insanlar ile bu becerilerde mükemmele ulaşmış insanlar arasındaki farklılıkları ortaya koyma çalışmaları ile Kaliforniya’da doğan bir metodolojidir.

NLP Diploma Sertifika Programına Neden Katılmalısınız?

NLP Diploma Sertifika Programı 5 aşamadan oluşan profesyonel NLP eğitiminin ilk basamağıdır.  NLP Practioner Sertifika Programına katılmak için ön koşudur.

NLP Diploma Sertifika Programımızla;  Kişisel hayatınızda, kariyerinizde veya ilişkilerinizde kullanabileceğiniz pratik NLP ilke ve süreçlerini hemen öğreneceksiniz. Bu sertifika programı, bir NLP Uygulayıcısı olmak niyetinde değilseniz bile, işiniz insanlara danışmanlık veya yardım etmeyi içeriyorsa yararlı olacaktır.

SERTİFİKASYON

Sertifika Programımızın sonunda yapacağımız sınavı tamamladığınızda ULUSLARARASI AKREDİTASYON FORMU IAF (International Accreditation Forum) akreditasyonuna sahip sertifikanız, CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartınız adresinize tarafımızca gönderilecektir.

NLP Diploma sertifika programına KİMLER KATILABİLİR?

NLP’nin ilk basamağı olan Sertifika Programımıza katılmak için her hangi bir ön koşul yoktur.

Yaşamınızda pratik psikoloji ile ilgileniyorsanız, ilişkilerinizi ve iletişim performansınızı geliştirmek istiyorsanız, kişisel gelişim veya koçluk yapıyorsanız mutlaka katılmalısınız.

Admin bar avatar
Theta Healing® Eğitmeni ✨ Rüya Yolculuğu Eğitmeni ✨ Regresyon / Progresyon✨ NLP Trainer ✨ Dönüşüm sen kabul ettiğinde başlar ?

Değerlendirme

Ortalama Puan

0
(0 değerlendirme)

Derecelendirme Ayrıntıları

0
0
0
0
0
Fiyat 1.750 ₺ 280 ₺
Eğitmen Devrim Kasimi
Süre 5 saat
Böüm / Modül Sayısı 14
Katılımcı Sayısı 0 öğrenci
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping