Akaşik Kayıtlar Uygulayıcılık

Akaşik Kayıtlar Uygulayıcılık Sertifika Programı

Etkinlik Hakkında

Online
  • Maliyet: 750.00 ₺
  • Toplam Alan: 20
  • Ayrılmış Alan: 0

Bu olayın süresi doldu

Akaşik kayıtlar insanlığın var oluşundan şu ana kadar, sonsuz geçmişe ve sınırsız geleceğe uzanan bir bilgi ve enerji alanıdır. Akaşik kayıtlar bu yaşamda kendi geçmişimizden gelen olayların bizi nasıl etkilediğini gösterir.

Akaşik Kayıtlar Seminerine Neden Katılmalısınız?

Akaşik Kayıtlar, geçmiş yaşamlarımız, tüm enerjilerimiz, tarihsel deneyimlerimiz ve kişisel bilgilerimiz de dahil olmak üzere tüm yaşam deneyimlerini bütünüyle arayabileceğimiz tüm cevapları içerir. Kendi Akaşik Kayıtlarınızı okumayı öğrenerek, mutlu bir geleceğe yol açacak koşulları yaratabilirsiniz. Bu çalışma ile, Akaşik Kayıtların sınırsız gücünü kendiniz keşfedebilir, böylece onlarla düzenli olarak çalışabilir ve geçmiş yaşamlarınızın, mevcut enerjilerinizin ve gelecekteki potansiyellerinizin bir resmini oluşturabilirsiniz.

Ne öğreneceksiniz?

Tanım farklı olsa da, Akaşik kayıtların her ruhun bilgisinin ve bilgeliğinin saklandığı bir salon veya kütüphane olduğu bilinmektedir. Bu kursu inceleyerek, kayıtlar ve bunlara kendiniz ve başkaları için nasıl erişip yorumlayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Akaşik kayıtlar nelerdir? Nerede tutulurlar? İnsanlar neden onları okur? “Akaşik” kelimesi ne anlama geliyor? Kurs, tüm bu soruları cevaplayarak ve Akaşik kayıtların ve Akaşik okumanın altında yatan kavramların net bir resmini sağlayarak sizi konuya tanıtır.

Bu anlayış temelinden yola çıkarak, kayıtların bulunduğu “Salon” veya “Kütüphane” yi keşfederek bilginizi geliştireceksiniz. Bir ‘Ruh Kitabının’ ne olduğunu ve içeriğinin neleri olduğunu öğreneceksiniz. Reenkarnasyon ve karma kavramları ve bunların Akaşik kayıtları anlamanızdaki önemi konusunda rehberlik alacaksınız. Akaşik kayıt fikrinin popülerleşmesine yardımcı olan üç önemli figürün çalışmalarına da göz atacaksınız: HP Blavatsky, Rudolf Steiner ve Edgar Cayce.

Çalışmalarınızın teorik yanının yanı sıra, Akaşik Kayıtlar Diploma Kursu, kayıtlara erişim kazanma konusunda pratik rehberlik sağlar.  Astral projeksiyon, meleklerden veya ruhsal bir varlıktan yardım alma, Akaşik meditasyon gibi konularda deneyiminizi yükselteceksiniz.

Akaşik Kayıtlar Diploma Kursu’nu inceleyerek, ruhsal gelişiminize yardımcı olacak, sorabileceğiniz dört güçlü soruyu keşfedeceksiniz:

  • Ruhum nereden geliyor?
  • Yaşamlar arasında ne için eğitim aldım?
  • Buraya ne öğrenmek için geldim?
  • Buraya katkıda bulunmak için ne yapmalıyım?

 

SERTİFİKASYON

Sertifika Programımızın sonunda yapacağımız sınavı tamamladığınızda ULUSLARARASI AKREDİTASYON FORMU IAF (International Accreditation Forum) akreditasyonuna sahip sertifikanız, CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartınız adresinize tarafımızca gönderilecektir. Ve bu sertifikayla birlikte danışanlarınıza ya da yakın çevrenize Akaşik Kayıtlar tekniklerini uygulayabileceksiniz.

AKAŞİK KAYITLAR UYGULAYICILIK SERTİFİKA PROGRAMINA KİMLER KATILABİLİR?

  • Benzer olayları sürekli yaşayanlar,
  • Kişisel Gelişim Uzmanları ve Yaşam Koçları,
  • Geçmiş yaşam konusunu merak eden herkes

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir